Thursday, December 11, 2014

Mida tähendab olla edasimüüja? Edasimüüja (inglise keelest distribute « levitama, jaotama, laiali jagama ") - isik, kes täidab toodete info levitamise funktsiooni. Edasimüüja osutab Ettevõtte klientidele teenuseid, mis on seotud Ettevõtte toodete soetamise küsimustega, köidab Ettevõttesse ligi edasimüügiga tegelemiseks uusi kandidaate.

Mida tähendab olla edasimüüja? Edasimüüja (inglise keelest distribute « levitama, jaotama, laiali jagama ") - isik, kes täidab toodete info levitamise funktsiooni. Edasimüüja osutab Ettevõtte klientidele teenuseid, mis on seotud Ettevõtte toodete soetamise küsimustega, köidab Ettevõttesse ligi edasimüügiga tegelemiseks uusi kandidaate. 

Vision edasimüüja on Ettevõtte filosoofia ja ideede juht, Ettevõtte toodete konsultant, müügi ja värbamise treener, ta on Ettevõtte partner tähtsate küsimuste otsustamisel. Vision edasimüüja on see, kes teab, kuidas kõvasti tööd teha ja hästi puhata. Vision edasimüüja on see, kes jagab temaga käsikäes kõndivate inimeste vaateid. 


allikas: estonia.vipgroup.net/business/distribute

märksõnad: edasimüüja, Ettevõtte, konsultant, klient

kommenteeri esimesena!
palun jaguge meiega, kui lugemisaine meeldis Teile!
comments powered by Disqus
ma ikka ei otsi otsige midagi!