Meie kohta


Meie kohta
   

Pange üles kuulutus korraga kodu – kui välismaal - äripartnerite leidmiseks loodud estonia.investor-partner.co.uk välismaise kodulehe abil järgmistes riikides: ARGENTINA , AUSTRIA, BULGAARIA, COLOMBIA, EESTI, HISPAANIA, HOLLAND INGLISMAA, ITAALIA, MEHHIKO, MOLDOVA, POOLA, RUMEENIA, SAKSAMAA, ŠVEITS, TŠIILI,  UKRAINA, UNGARI, USA, VENEMAA ,VENEZUELA. Teie äriettepanek ilmub 21 riigis!

 Mis on estonia.investor-partner.co.uk?  

Koduleht estonia.investor-partner.co.uk on loodud äripartnerite leidmiseks kodumaal ning välismaal. Kodulehe eeliseks on hea ülevaade ning lihtne kasutamine, mitte ainult lauaarvuti, sülearvuti, tableti aga ka nutitelefoni  (iOS, Android, Windows Phone) abil.  Kodulehe eesmärk on aidata inimesi leida oma äri finantseerimiseks kapitaliga äripartneri (seega rahaallikat) oma investeeringu teostamiseks, lőpule viimiseks. Selle eesmärg on ka see, et piisava kapitaliga ettevőtted saaks uusi plaane teha, leida uusi ideid ning innovatsiooni.  21 riikide äriettepanekud ühes kohas! Registreerige ennast ning pange oma kuulutus üles!
Täpsema info saamiseks külastage meie kodulehe keskkonda: Seletused
.
 
Missugust kuulutust saab üles panna kodulehel  estonia.investor-partner.co.uk ?
Praktiliselt kőike. Te vőite paigutada kuulutus olemasoleva äri laiendamisest, kavast otsida kapitali, et teha investeeringut, frantsiisisüsteemi käivitamisest, patendi saamisest uuele tehnoloogiale, vőite otsida ning pakkuda tootmisvőimalust, kinnisvara, tööjőudu ,kapitali, kőik, mida Teil äri tegemiseks vaja on. Vőita lisada kuulutus ka sel juhul, kui tahate investeeringut teha vői Teil on vahendid, tootmisvőimalus, inimressursid vői mis iganes olemas, mis võib olla vajalik investeeringu jaoks. 

Kellele vőib olla kasulik kuulutada kodulehel 
estonia.investor-partner.co.uk ? 
Teil on olemas, mis iganes, või otsite, mis iganes, mis võib olla vajalik investeeringu jaoks. Näiteks:
- Teil on hea äriidee, patent, kuid napib teostamiseks vajalikku kapitali?
- Äriühingu asutamise asemel Te tahaks ettevőtet osta kuid ei tea, kust leida usaldusväärseid äriettepanekuid?
- Te tahaks hankida frantsiisi őigused aga ei tea veel, kus ja milline oleks kőige optimaalsem?
- Soovite oma ettevőtet müüa, kuid ei tea, kust leida usaldusväärset ostjat, kes annaks selle eest head hinda?
- Teil on rahastamisraskused ning otsite investorit, äripartnerit?
- Teil on idee, oskusteave olemas, mille teostamiseks on vaja kapitali?
- Teil on arengukava, mille teostamiseks otsite arendajat?
- Soovite investeerida toimivasse äriettevőttesse ning otsite selleks  partnerit?
- Otsite oma kinnisvara kommertskasutuseks investorit?
- Otsite kinnisvarasid äriinvesteeringu eesmärgil?                                            
-Teie äriplaan on osaliselt täide viidud, puudub vaid lőpetamiseks vajalik kapital?
- Otsite edasimüüjat oma toote uuele turule viimiseks?
- Teid huvitaks olla edasimüüja.
- Otsite tootmisvőimalust?
- Pakute tootmisvőimalust?
- Otsite tööjőudu?
- Pakute tööjőudu?                                                                                                 
- Te tahaks realiseerida oma ideed/innovatsiooni EU Horizont 2020 raames, ning selleks otsite rahvusvahelist konsortsiumi partnerit?

Siis ei pea Te tegema muud, kui sirvida estonia.investor-partner.co.uk  lehel ning selle välismaistel lehtedel paljusi kodu- ja välismaiste äripakkumisi!  Kui mőni pakkumine osutub Teile huvipakkuvaks, siis ei pea Te tegema muud, kui registreerida ennast kodulehel 
estonia.investor-partner.co.uk, mis vőimaldab Teil vastata ka meie välismaistel lehtedel ilmuvatele kuulutustele. Sedamoodi ühe registreerimisega saavad Teile automaatselt kättesaadavaks meie kőik partnerilehed.  
Äripartnerite leidmiseks loodud koduleht 21 riigis. Kodulehe eeliseks on hea ülevaade ning lihtne kasutamine  Lisage kuulutus korraga (riikide arve) riikides! Kui tahate, vőite olla esimene, keda informeerime e-infokirja abil meie kőige värskematest ärivőimalustest, uudistest, kampaaniatest, kőige uuematest pakkumistest kodu –kui ka välismaal!         

Liituge meiega!     

Ka siiani on olnud internetipőhised kuulutustelehed.   
Mille poolest on 
estonia.investor-partner.co.uk erakordne?

Kujutage vaid ette, et juba ühe lőunasöögi hinna eest avaldame Teie kuulutuse 21 riigis ühe kuu jooksul!  

Te vőite valida oma vajaduste järgi, kas otsite investorit, frantsiisipartnerit, äripakkumist, müügil olevat firmat ainult Eestis vői olete avatud koostööd tegema välismaiste investorite, finantseerijate vői ettevőtetega kes otsivad tarnijaid.

Koduleht http://estonia.investor-partner.co.uk  erineb kőikidest muudest kuulutustelehtedest, sest esitab mitte ainult ettevőtete nimekiri vaid tutvustab ning pakub Teile konkreetseid investeerimisvőimalusi ning individuaalseid äriplaane. Te vőite otsida mitte ainult kapitali oma investeeringu jaoks, aga samas tootmisvőimalust , tööjőudu, aga vőite seda ka pakkuda. Kodulehe teine uudsus esineb selles, et kuulutaja vőib ühe registreerumisega avaldada oma kuulutuse 21 riigis, kus tema kuulutus ilmub enda domeeninimega kaitstud lehel.


International Investor Partner Limited
Cím: 3rd Fl., Jonsin Place, 228,
Queen’s Road East Wanchai,
Hong Kong
ma ikka ei otsi otsige midagi!