Seletused

Kuidas süsteem töötab:  

Registreerimine
Kuidas registreeruda:
Eraisik: et vastata lehele lisatud kuulutustele, registreerimisel tuleb esitada Teie nimi, e-postiaadressi, aktsepteerida üldtingimusi ning vastata turvaküsimusele. -     
- Firma
et vastata lehele lisatud kuulutustele, registreerimisel tuleb esitada firma nimi, e-postiaadressi, aktsepteerida üldtingimusi ning vastata turvaküsimusele. - Vajutage „nupule” „registreeri”, et kinnitada registratsiooni.
-  Peale nupule vajutamist mőne sekundi (vői minuti) pärast Teie e-maili aadressile saadetakse registreerumise kinnituslink koos koodiga, mille abiga vőite siseneda süsteemi ning registreerimine lőpule viia.
- Süsteemi kaudu saadetud salasőna saab ära muuta lihtsalt, järgmisel viisil: 
Kui sisenesite süsteemi vajutades genereeritud lingile: salasőna vőite muuta, kui sisestate Teile saadetud e-mailil oleva salasőna ning sisestate uus salasőna ja selle kinnitate.

Kui sisenesite süsteemi genereeritud salasőna sisestades: salasőna vőite muuta, kui vajutate Teie poolt, registreerimisel esitatud nimele ülevas servas.  
Kuidas sisestada kuulutust
 -Kui tahate kuulutuse üles panna nagu eraisik, siis tuleb esitada järgmised andmed:
     -nimi
     -e-postiaadress
     -telefoninumber
     -arveaadress
     - Kui tahate kuulutuse üles panna nagu firma, siis tuleb esitada järgmised
     -andmed:
     -firma nimi
     -e-postiaadress
     -telefoninumber
     -arveaadress
     -maksunumber vői
     -äriregistrinumber   
Enne kuulutuse lisamist lugege üldtingimusi hoolikalt, sest seal sätestatud reeglite mittetäitmisel kustutab moderaator mittevastavaid kuulutusi.
Teie enda turvalisuse huvides ärge avaldage oma e-maili aadress, telefoninumber, sest meil on oma sőnumiedastussüsteem.
Soovime Teid kaitsta spämmerite, petturite ning teiste mittesoovitavate isikute eest! Vastasel juhul moodustab moderaator kuulutuse üldtingimustele vastavalt!
Sel juhul me informeerime Teid e-maili teel kuulutuse moodustamisest vői kustutamisest.

Vajutage nupule, at lisada kuulutus.
Kuulutuse lisamine:  
1.
Määrake rippmenüüst ära millist tüübi kuulutust Te tahate üles anda (nt. otsin investorit; ärikinnisvara) seejärel sobivat ärisektori ning vajaduse korral aastast tasuvust.
 Tüübi ning ärisektori valik on vajalik, aastane tasuvus pole aga suurema efektiivsuse tõttu rekomendeerime seda valida.
Pärast andmete sisestamist valige teenuspakett. Siin võite valida, kas soovite lisada tavalise või esiletõstetud kuulutuse. Esiletõstetud kuulutusi kuvatakse nii pealehel nii kuulutusega seotud kategooriate pealehel tavalistest kuulutustest eespool, on seega palju efektiivsem.  On olemas 30, 60 ning 90 ilmumisperioodiga teenuspakettid.
 Siit saab edasi minna alles peale teenusepaketi valiku.
 
 2. Palun kirjutage oma pakkumise. Piirkonna valikul täpsustage valitud riigi piirkonda, millega on pakkumine seotud, kui pakkumine on sõltumata piirkonnast siis valige "kõik piirkonnad". Hinnapiiri valikul täpsustage Teie äripakkumise hinnapiir.
Avalehel ning kuulutuste nimekirjas ilmub kuulutuse pealkiri. Näiteks: Otsin partneri oma energeetilise patendi rakendamiseks" või "Otsin partneri Budapestis, seal hästi toimiva restoraniäri laiendamiseks”.
 Kuulutuse pealkirjas võib olla kuni 70 tähte!
  Palun täpsustage oma äriettepaneku kuulutuse tekstis.     Kuulutuse tekst võib olla kuni 2000 tähte!  

 3. Te võite kuulutust sisestada soodsa hinnalisandiga (20% hinnast,mida olete tasunud  põhikuulutuse eest) ka meie rahvusvahelistes, äripartnerite leidmiseks loodud kodulehtedel, seega muutub Teie kuulutus rahvusvaheliseks ning võite nähtavaks saada palju rohkematele potentsiaalsetele partneritele.  Mida teha, et kuulutus ilmuks ka teistes riikides.
 - Määrake rippmenüüst ära uus riik.
 -  Uue riigi lisamise puhul tuleb uuesti kirjutada kuulutuse pealkirja ning teksti .  Et Teie kuulutus saaks efektiivsemaks, tuleb seda inglise keelde või valitud riik ametliku keelde ära tõlkida.   Soovi korral võtke palun ühendust meie tõlkebüroo-partneriga.  On tähtis, et kuulutuse lisamise hetkel Teil oleks käes tõlgitud tekst!
 - Uue riigi lisamise puhul kuulutuse tüübi ning ärisektori muuta enam ei saa, ning piirkond muutub automaatselt „teiseks riigiks”. – Uus riik saab lisada ühekaupa.
 
 4. Salvestage kuulutus/pakkumine! Lisage pilt või pildid kuulutusele, mis ilmub pealehel kuulutuse ruudis.Piltide üleslaadimisega mitu korda võib suureneda kuulutuse vaatajate arv ning kuulutus muutub tähelepanuväärsemaks. Kui Teie poolt üles laetud pildi mõõtkava  ei vasta ruutude mõõtkavale pealehel, siis konverteeritakse pildid automaatselt õigesse suurusesse ruudu keskele.
 
 5. Valige tasumisviis!  „Ujuvas aknas” paremal pool liidab süsteem kuulutuste hinnad. Tellimuse eest saate tasuda mitmel erineval moel:
 - Paypaliga
 o   Paypal-i puhul saate maksta enda Paypal-i kontost või kardiga läbi PayPali.        Sel juhul aktiveerub Teie kuulutus automaatselt.
 - Rahaülekande  
 Peale kuulutuse sisestamist saadame Teile koodi, mida tuleb kirjutada rahaülekandega seotud  „selgituse” lahtrisse.  Palume Teid arvestada pangatransaktsioonide täitmiseks vajaliku ajaga Teie riigis v
õi välismaal!   Teie kuulutus aktiveerub meie esindaja poolt 48 tunni aja jooksul peale täpse rahasumma laekumist lehel täpsustatud pangaarvele (ühele nendest).
Mõlema makseviisi puhul saadame Teile e-maili kinnituse kuulutuse aktiveerimisest.

 6. Sisestage kuulutus või kuulutused nupu „kuulutuse lisamine” abil.

 7. Järgmises aknas Ilmub Teie kuulutus ning kuulutuse all nende riikide nimed, kus ilmus või hakkab ilmuma Teie kuulutus peale aktiveerimist.  

Tihti esitatud küsimused:  
 
Unustasin oma salasõna.
 Mida teha?

 - Menüüpunkti all „sisselogimine” (nupu „sisselogimine” all) klikkige lingil Unustasin oma salasõna”.  Kirjutage lahtrisse „e-mail“ oma e-maili aadress, ning kui see e-maili aadress on kodulehel registreeritud, saadetakse sellele e-maili aadressile Teie uus parool.    
 
Olen ennast registreerinud aga ei saanud e-mail aktiveerimiseks vajaliku lingiga
.
- Mida teha?
Kontrollige kõigepealt rämpsposti sisu, võib olla on e-mail seal.  Mõningate E-maili teenusepakkujate puhul kestab mitu tundi, kuni e-mail saabub. Kui Te ei saa e-maili ka hiljem ning mitte rämpspostis ei leia, siis palun registreerige ennast uuesti või kirjutage meile (menüüpunkt „Kontakt”).

Kas ma saan muuta oma kontaktandmeid?
 
-  Peale sisselogimist klikkige enda nime peale üleval serval ning võite muuta kõik oma andmed.
 
Kas  ma saan oma kasutajanime muuta?

-  Jah, vt. eelmine küsimus.
 

Kas ma võin muuta oma e-maili?
 
- Jah, vt. eelmine küsimus
 

Kas ma saan  oma kasutajakontot kustutada?

-
Kui Te tahate tõesti kustutada oma kasutajakonto, siis palun kirjutage (menüüpunkt „Kontakt”) lehe haldajale ning meie moderaator kustutab Teie kasutajakontot.  
 
Kuidas saab kindel olla, et lisatud kuulutus on reaalne äripakkumine?

- Kuulutaja maksab kuulutuse lisamise eest ning esitab isiklikud andmed ning on tema huvides lisada ainult selliseid kuulutusi, mis on reaalne äripakkumine.

Minu kuuluutuse eesmärk on täidetud aga kuulutus pole veel aegunud. Mida teha?  
Teil pole mida muud teha, kui vajutada kuulutusel nuppu „Kuulutuse eesmärk on täidetud”. Meie süsteem ei eemalda Teie kuulutust aga lisab kuulutuse pealkirja juurde, et see on täidetud.  Teid enam ei otsita seoses kuulutusega.


Mida teha, kui kuulutuse paigutamine ei õnnestunud?

Sel juhul võite nuppu abiga ("Kuulutuse paigutamine ei õnnestunud) kuulutuse jälle aktiivseks teha ning see ilmub jälle lehel, juba eelnevalt valitud aegumise ajani.

Kas 
estonia.investor-partner.co.uk teostab rahalisi transaktsiooni kuulutuse avaldaja ning pakkumise esitaja vahel?  
estonia.investor-partner.co.uk tagab äriettepanekute avaldamist nii Eesti kui ka välismaal. Käesoleva, kodumaiste ning rahvusvaheliste  äripartnerite leidmiseks loodud kodulehe abil leppivad partnerid omavahel kokku. okestars.hu ei võtta täiendavat tasu edukate tehingute eest, see ei too kasutajale kaasa mingeid lisakulutusi.   

Kas ma võ
in muuta kuulutuse teksti?

- Jah. 
Kuulutuse muutmiseks avage "Minu kuulutused”, klikkige vastavale kuulutusele ning nupu peale „kuulutuse muutmine”.
Siis tulevad esile kuulutuse kõik andmed, kuulutuse pealkiri ning tekst, mis ilmus kõigis riigis, kus kuulutus lisati. Soovi korral tehke muudatused ning klikkige lehekülje all olevale nupule „kuulutuse salvestamine”.  

Ma ei näe teiste inimeste ega minu enda kuulutusi kodulehel.
 
- Erinevad pluginid võivad mõjutada häired, mis põhjustavad tõrkeid kodulehe töös. Kui olete paigaldanud mõnda lisaprogrammi, siis palun lülitage need välja, kui see ei aita, siis palun kirjutage kodulehe haldajale.

Mis on vahe PayPal-iga maksmise, pangaülekande ning sularaha sissemakse vahel?
- PayPaliga maksmise puhul muutub teie poolt sisestatud kuulutus automaatselt aktiivseks.
Pangaülekanne või sularaha sissemakse puhul aktiveerib moderaator Teie kuulutuse 48 tunni aja jooksul peale rahasumma laekumist (ülekande või sissemakse teel).

Ma tahaks, et ka välismaised ärimehed näeksid minu äripakkumise, aga ei oska seda tõlkida.

-
 Me tahame Teid ka siin aidata.  Esitame Teile ühe tõlkebüroo kontaktandmed ning hinnapakkumine. Kui soovite seda kasutada, vajutage palun lingile. Teine võimalus tõlkimiseks.
Tähelepanu!estonia.investor-partner.co.uk koduleht ei vastuta kokkuleppe eest tellija ning tõlkebüroo vahel ega teenuse tasu maksmise eest! See on vaid võimalus kodulehe poolt kuulutuse lisamise lihtsustamiseks!    

Mida tähendab kuulutuse tüüp:
- Mida tähendab kuulutuse tüüp: „otsite konsortsiumi partnerit”?
Inimesed, kes pakkuvad konkreetselt K+F projekti-teenusi võivad kodulehel otsida rahvusvahelisi konsortsiumi partnereid oma projektide teostamiseks.
 See võib olla Neile kasulik siis, kui Nad peamiselt ei otsi riskikapitali investoreid aga tahavad oma ideid rakendada hoopis teises valdkonnas, nimelt EU pakkumiskutse, EU Horizont programmi 2020 raames.  Raamkavast saate rohkem lugeda meie ärisõnastikus ning EU H2020 ametlikul kodulehel (on kättesaadav vaid inglise keeles) järgmisel veebilehel:http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/home.html

 Mida tähendab kuulutuse esiletõstmine?
Esiletõstetud kuulutus torkab teiste hulgast esimesena kohe silma neile, kes investeerimisega seotud kuulutusi sirvivad.
 Esiletõstetud kuulutusi kuvatakse nii pealehel nii kategooriate pealehel tavalistest kuulutustest eespool.
-
Tänu sellele leiavad kliendid lihtsamalt ning kiiremini üles Teie pakkumise või investeeringu.
-  
Võimaldab eristada kuulutust.
-
Tänu sellele rohkem inimesi näeb Teie kuulutust!

 Kuidas teha pangaülekannet või sularaha sissemakse?
Peale kuulutuse lisamist, võite ülekannet teha meie pangaarvele,mida leiate järgmisel lehel (kui soovite teha ülekannet). Lahtrisse „ülekandmise seletus” kirjutage kuulutuse kood, mida leiate „minu kuulutuste” menüüpunktis, kui klikite kuulutuse peal. Peale kuulutuse lisamist saadame Teile e-postiga arvenumbi, aga nad on lisatud ka menüüpunktis „Meie kohta”.
Kuulutuse tasu saata igal ajal ära maksta ka PayPaliga, kui klikite kuulutuse peal.)

Kuidas kindel olla, et minu kuulutus tõesti ilmub kodulehel 
estonia.investor-partner.co.ukning selle  välismaistel partnerilehtedel?
 Peale Teiepoolset kuulutusetasu maksmist 
estonia.investor-partner.co.uk haldajale sõlmitakse on-line leping, mis kohustab meid avaldama Teie kuulutuse soovitud lehtedel 48 tunni jooksul (tööpäevadel) peale kuulutusehinna laekumist.

 Kus ma saan lisada kuulutus kodulehe vahendusel?

Järgmistes riikides:
 ARGENTINA , AUSTRIA, BULGAARIA, COLOMBIA, EESTI, HISPAANIA, HOLLAND INGLISMAA, ITAALIA, MEHHIKO, MOLDOVA, POOLA, RUMEENIA, SAKSAMAA,  ŠVEITS, TŠIILI,  UKRAINA, UNGARI, USA, VENEMAA ,VENEZUELA.  

International Investor Partner Limited 
Cím: 3rd Fl., Jonsin Place, 228, 
Queen’s Road East Wanchai, 
Hong Kong

ma ikka ei otsi otsige midagi!